grudzień 14 2020 0Comment

Tanie strony WWW, czyli po co przepłacać?

Nieco zabawny argument, ale niedawny test UOKiK dowiódł, że proszek Dosia nie odbiega znacząco od swoich odpowiedników, więc ponownie należy sobie zadać pytanie Po co przepłacać?


Na rynku stron web developerów można spotkać oferty na wykonanie stron WWW już od 100 zł aż po 10 tys. zł. Przy takiej rozbieżności cen warto się zastanowić, ale też łatwo się pogubić.

Wszyscy wykonawcy stron WWW reklamują swoje usługi jako najlepsze, oferują podobne parametry i opowiadają o najwyższej skuteczności. Jak można racjonalnie zweryfikować autentyczną wartość tych usług?

Strona WWW za darmo

Gdyby się postarać, można by znaleźć kogoś, kto wykona nam stronę WWW nawet za darmo. Kto jednak podejmuje się takiej pracy bez wynagrodzenia? Osoba, która dopiero się uczy i potrzebuje ćwiczyć. Zastanówmy się więc, czy tak ważna rzecz jak firmowa strona WWW może być obiektem eksperymentów niedoświadczonego, raczkującego informatyka?

Nawet jeśli naszemu znajomemu hobbystycznie zajmującemu się projektowaniem stron WWW lub jakiemuś studentowi uda się stworzyć sensowną stronę WWW, po paru latach spojrzy na swoje początkowe dzieła z takim samym politowaniem, z jakim będą oglądać je krytyczne oczy internautów. Każdy na początku popełnia wiele błędów i od czegoś musi zacząć, ale czy musi zacząć właśnie od budowania Twojej strony WWW?

Strony WWW od 1000 zł

Wśród webmasterów panuje powszechne przekonanie, że prawdziwe strony internetowe zaczynają się od 1000 zł i nie da się wykonać profesjonalnej witryny ani o złotówkę taniej. Od 1000 zł wzwyż zaczynają się profesjonalne strony WWW, ale niestety wcale nie kończą się oferty amatorów. Jak więc odróżnić amatorów od profesjonalistów?

Tutaj kluczowe staje się zaufanie, które staramy się wykrzesać w Tobie od pierwszej sekundy Twojej wizyty na naszej stronie WWW i chyba dobrze nam idzie!

Zaufanie

Zaufanie nie bierze się znikąd. Zwróć uwagę na przejrzystość naszej strony, dbałość o detale, otwórz ją na innym urządzeniu, komórce lub laptopie, pokaż ją znajomemu i zapytaj, czy również ma pozytywne odczucia.

Skoro dotarłeś/aś aż do tego akapitu to oznacza, że wnikliwie badasz naszą ofertę. Z oferty amatora skorzystać można jedynie przez przypadek, wybierając wykonawcę na chybił trafił w pośpiechu. Skoro zainteresowaliśmy inteligentną, wnikliwą osobę aż do tego momentu, dowiedliśmy swojego profesjonalizmu i możesz nam zaufać!

Niespodzianka

Dziękujemy za zapoznanie się z tym artykułem. Aby wynagrodzić Cię za poświęcony czas, po otrzymaniu od nas oferty, poproś o niespodziankę na hasło Maszt w Konstantynowie, a otrzymasz od nas naprawdę wysoki rabat! Wiemy, że będzie nam się z Tobą dobrze współpracować, ponieważ jesteś jedną z niewielu osób, które potrafią się skupić i dotrzeć do końca dłuższego tekstu 🙂

Write a Reply or Comment