Opinie z Google

Dziękujemy serdecznie za wszystkie komentarze!

Agnieszka Kowalkowska-Bondalska
Agnieszka Kowalkowska-Bondalska
09:53 22 Mar 21
Największym plusem współpracy było uwzględnienie przez Pawła wszystkich naszych życzeń i wyobrażeń o stronie i dostosowywanie jej do naszych potrzeb. Paweł bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i stawia nie tylko na to, żeby strona ładnie wyglądała, ale przede wszystkim na to, żeby odpowiednio promowała markę w sieci i zachęcała potencjalnych klientów do skorzystania z usług, w tym przypadku naszej szkoły. Polecam!
Aleksander Karliński
Aleksander Karliński
13:22 17 Mar 21
Dzięki wam nareszcie mnie widać w sieci! No po prostu rewelacja:)))
Przemysław Witkowski
Przemysław Witkowski
11:59 21 Jan 21
Cieszę się, że skorzystałem z usług Webz przy realizacji mojej strony WWW. Jest szybka, pomysłowa i zachwyca estetyką. Co najistotniejsze, strona bardzo ładnie się pozycjonuje. Oczywiście polecam!
Robert Kałuziński
Robert Kałuziński
19:34 13 Jan 21
Firma Webz.pl spełniła wszelkie moje wymagania. Zespół firmy charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem i wzorową komunikacją. Kontynuuję współpracę w zakresie pozycjonowania i również jestem bardzo zadowolony.
Sebastian Szewczyk
Sebastian Szewczyk
20:18 11 Jan 21
Bardzo miła i uprzejma obsługa. Strona internetowa, a także doradztwo i pomoc w zdjęciach wykonane z pełnym zaangażowaniem. Jednym słowem realizacja na piątkę z plusem ????
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Opinie z innych źródeł

firmynet
140635419-crop-oferteo.png