Aktualne promocje

3 ŚWIĄTECZNE PROMOCJE

Święta trwają u nas zawsze dłużej, aby nikt nie poczuł, że się spóźnił, by odebrać jedną z przyszykowanych przez nasz zespół marketingowy promocji! Z poniższej oferty możesz korzystać aż do końca stycznia.

DLA NOWYCH KLIENTÓW

-10%

RABAT

Nie korzystałeś jeszcze z naszych usług? Dla nowych klientów mamy przygotowaną specjalną ofertę, dzięki której zaoszczędzisz 10% wartości realizacji Twojej nowej strony internetowej. Rabat można wykorzystać również na inne usługi związane z budową stron WWW, w tym na modernizację strony internetowej.

DLA STAŁYCH KLIENTÓW

-25%

RABAT

Oferujemy obniżkę ceny budowy strony WWW o 25% dla każdego klienta, który już wcześniej skorzystał z naszych usług. Rabat można przekazać rodzinie lub znajomym, którzy dzięki Tobie będą mogli skorzystać z atrakcyjnej ceny, choć nie korzystali jeszcze z naszej oferty na budowę stron WWW.

CYBERPOLISA

100.000 PLN

NA 6 MC

We współpracy z ERGO Hestia, oferujemy ubezpieczenie na stronę WWW na pół roku gratis! Polisa chroni m. in. przed utratą zysku w przypadku awarii lub cyberataku, a także ubezpiecza kary administracyjne związane z naruszeniem prywatności wskutek kradzieży, wycieku lub niewłaściwego użycia danych.

Dotacje na rozpoczęcie i rozwój biznesu w sieci!